VIDEO: nothing,nowhere. bojuje za záchranu zvířat

nothing,nowhere. - Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Americký rapper nothing,nowhere. se pro čerstvý singl Blood rozhodl spojit síly s umělcem KennyHoopla a producentem Judge. Ve videoklipu si zahrála i skutečně zachráněná zvířata.

Joe Mulherin alias nothing,nowhere. vypustil další ze série letošních singlů. Po žánrově různorodých skladbách Nightmare, Death, Pretend Lights (4444) se pustil do kolaborace s vycházejícími hvězdami KennyHoopla a Judge. V songu mluví nothing,nowhere. o zabíjení – v tomto případě ovšem pouze metaforickém, tedy o ničení vztahů s lidmi.

Rozhovor (2018): Nothing,nowhere.: Psaní textů je pro mě meditace. Když se dostanu z transu, zaráží mě, co jsem vytvořil

Ve videoklipu se umělci pouští do tajné akce na záchranu zvířat z černého trhu. Všechna byla zachráněna i ve skutečnosti a konec klipu popisuje jejich příběh. Nothing,nowhere. je mimo jiné zastánce práv zvířat, což jej inspirovalo i k veganství, a tak se snaží s novinkou odkázat také na organizaci Curious Creatures, která se zabývá exotickými a nezvyklými tvory a informováním o nich.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz