VIDEO: Papa Roach vydali k songu Come Around klip plný emocí

Papa Roach, Praha 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Americká hard rocková parta Papa Roach působí v hudebním průmyslu již od roku 1993 a letos v lednu vydala studiové album s názvem Who Do You Trust?. K písni Come Around z nové desky zveřejnila videoklip zachycující životní cestu dlouholetého fanouška Marka Moreno.

Režisér videa Bryson Roatch vizuálně vypráví příběh kapely a Marka Moreno na jejich společné cestě k tomu, co mají nejradši – hudbě, koncertování a sdílení emocí. Video obsahuje záběry z jejich vystoupení, které proběhlo 11. srpna v New Yorku, přičemž se jednalo o Markův 57. koncert Papa Roach. Skupina si Marka pozvala na pódium, kde mu předala platinovou desku na počest jeho zesnulé sestry Elizabeth a také dva zlaté průkazy na všechny show Papa Roach po celém světě.

Čtěte také: Papa Roach dali na Who Do You Trust? přednost experimentování

Věděli jsme, že Come Around je jednou z těch zvláštních písní! Tenhle song je o tom, jak je důležité mít své přátelé a stát při nich v dobrém i ve zlém,” zdůvodnil zpěvák Jacoby Shaddix, proč se kapela rozhodla natočit video právě k této skladbě. Videoklip k písni Come Around tedy pravděpodobně potěší jak posluchače Papa Roach, tak fanoušky emotivních příběhů.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.