Rock for People 2020 zná první headlinery. Přijedou Green Day, Fall Out Boy nebo Weezer

Green Day | Zdroj: facebook.com

Festival Rock for People navazuje na úspěšný jubilejní 25. ročník a oznamuje jak změnu termínu konání, tak první headlinery. Jsou jimi Green Day, Fall Out Boy a Weezer, kteří společně příští rok vyrazí na turné.

První velkou změnou Rock for People je nový termín. Festival se nově uskuteční ve dnech 18. – 21. června 2020Michal Thomes (ředitel festivalu, pozn. red.) prohlásil, že změna termínu konání byla konzultována již několikrát. Rock for People se totiž kryje s několika velkými festivaly po celé Evropě, které navštěvuje větší množství lidí za vyšší vstupné, a proto mají zahraniční festivaly pro kapely lepší nabídky.

Čtěte také: Překvapení i zklamaní na Rock for People 2019: Co se podařilo na výbornou a co nevyšlo podle představ?

Festival Rock for People fanouškům zároveň servíruje první velká jména. Headlinery festivalu budou američtí punk rockeři Green Day, kteří před pár dny vydali nový singl s názvem Father Of All Motherfuckers a zároveň oznámili turné, na které vyrazí spolu s americkými rockery Fall Out Boy a držiteli ceny Grammy Weezer. Obě dvě zmíněné kapely se také představí návštěvníkům Rock for People, Fall Out Boy dokonce v české premiéře.

Čtěte také: VIDEO: Green Day vydali singl Father Of All Motherfuckers a ohlásili nové album

Mezi prvními odhalenými jmény nechybí ani zástupci české hudební scény, jsou jimi oblíbení John Wolfhooker. Dorazí také nizozemští hip hopeři DOPE D.O.D., na další jména si musíme počkat v adventním kalendáři.

Rock for People se již tradičně uskuteční na letišti v Hradci Králové, nově ve dnech 18. – 21. června 2020. Předprodej vstupenek bude zahájen 20. září v 10:00 hodin.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.