VIDEO: The HU spojili síly s Papa Roach a vdechli nový život skladbě Wolf Totem

The HU - Rock for People 2019 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Mongolská kapela The HU se dostala do povědomí mnoha hudebních fanoušků teprve letos, kdy koncertovala na festivalech po celém světě, včetně tuzemského Rock for People. Jejich neotřelá kombinace metalu, rocku a folklóru je nyní ozvláštněna o společný song s Jacoby Shaddixem, zpěvákem kapely Papa Roach.

Skladba Wolf Totem není žádnou novinkou. Kapela ji vydala na konci minulého roku a nachází se na prvním studiovém albu The Gerege. Před pár dny byl však zveřejněn její crossover s frontmanem kapely Papa Roach, který během pár dnů na YouTube přesáhl hranici jednoho milionů zhlédnutí.

Fotoreport: Závěr Rock for People s Franz Ferdinand, Manic Street Preachers nebo The HU

Pokud jste si mysleli, že jste již slyšeli vše, tak jste se pravděpodobně zmýlili. Mongolský folklór doplněný o vokály Jacobyho Shaddixe zní na první poslech jako bizarní záležitost, ale již při druhém poslechu si dost možná budete klepat nohou do rytmu a u toho třetího si budete připadat jako mongolský nájezdník.

Wolf Totem a další skladby kapely The HU si můžete přijít poslechnout naživo 27. ledna 2020 do Lucerna Music Baru.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.