VIDEO: Twenty One Pilots odstartovali novou éru singlem Shy Away

Twenty One Pilots | Zdroj: Warner Music

Pár měsíců po zapsání se do Guinessovy knihy rekordů za nejdelší videoklip, přichází oblíbené duo Twenty One Pilots s novinkou. Tou je klip k novému singlu Shy Away z připravovaného alba Scaled And Icy, které kapela představí při plánované online show.  

„Fanoušci, těšte se na pokračování příběhu,“ jako by si říkali Tyler Joseph a Josh Dun z Twenty One Pilots, když vydávali nový videoklip k singlu Shy Away. Ten je totiž pomyslnou vlaštovkou k připravovanému albu Scaled And Icy. Ačkoliv to tak na první pohled možná nevypadá, je jasné, že se fanoušci mohou těšit na odkrytí dalších dílků skládačky smyšleného příběhu o městě DEMA a postavě Clancy. Název alba je totiž anagramem spojení Clancy is dead.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Žlutou éru Twenty One Pilots inspiroval útěk před vlastními démony

Shy Away je oddechovou skladbou, která vás díky svému retro soundu na chvíli přenese do dob minulých. Samotný klip pak dokazuje, že se kapela převlékla do nového kabátu. A jak už je dobrým zvykem, v případě bicí soupravy se jedná o doslovný slovní obrat. Žlutou barvu a kostým banditů tak střídají pastelové barvy a neonová světla, která jen podtrhují pozitivní nádech tohoto singlu.

Jestli se album ponese ve stejném duchu, zjistíme již 21. května 2021. Jistě se na něm ale promítnou emoce umělců spojené s prožitím pandemické krize. V doprovodu s vydáním alba si Twenty One Pilots připravili i globální online show Twenty One Pilots – Livestream Experience plnou virtuálních efektů, kde zazní kromě nové tvorby i dobře známé skladby z předchozích počinů.


Napište komentář