Zemřela Iveta Bartošová

Iveta Bartošová | Zdroj: facebook.com

V úterý 29. dubna zemřela Iveta Bartošová. S největší pravděpodobností spáchala zpěvačka sebevraždu skokem pod vlak.

Za poslední dobu bulvárem asi nejzmiňovanější star českého showbyznysu, Iveta Bartošová, zemřela. Podle všeho spáchala sebevraždu, a to skokem pod vlak v úterý dopoledne v Uhříněvsi, kde bydlela. Zprávu potvrdil i její manžel Josef Rychtář. Toho po sobě zanechala spolu se synem Arturem (17), kterého měla s Ladislavem Štaidlem.

Iveta Bartošová se zpěvem proslavila především v 80. letech, několikrát se stala Zlatou slavicí a zvítězila i v několika anketách TýTý. Mezi její největší hity patří skladby jako Knoflíky lásky, Dej mi ruku, Léto či Tři oříšky. Poté zářila především v muzikálech Dracula a Mrazík. Od té doby její sláva začala upadat, tedy alespoň co se zpěvu týče. Na internetu se nyní začínají objevovat první reakce. Richard Krajčo připisuje vinu na smrti zpěvačky bulváru: ,,A je to tady. Český bulvár to dokázal. Má na svědomí první smrt. Je to smutné, strašně smutné.”


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.