Žlutý Pes podpoří Lynyrd Skynyrd v Plzni

Ondřej Hejma - Žlutý Pes | zdroj: zlutypes.cz

Americká legenda jižanského rocku Lynyrd Skynyrd se poprvé představí v Plzni. Fanoušci kapely se mohou těšit i na známou českou kapelu Žlutý Pes.

Dva svátky v jeden den, i tak by šel nazvat první květen letošního roku. Klasický státní svátek doplní i svátek všech fanoušků legendárních Lynyrd Skynyrd. Kapela se vůbec poprvé představí v České republice, a to v Plzni u příležitosti 70. výročí osvobození města americkou armádou. Hudebníci zahrají průřez svou tvorbou a určitě nezapomenou ani na hit Sweet Home Alabama, který zná snad každý člověk na této planetě.

Vše odstartuje otevření areálu pro nedočkavé fanoušky o půl šesté. Dvě hodiny nato vystoupí předkapela, která se točí kolem Ondřeje Hejmy – Žlutý Pes. Jejich hity jako Modrá, Sametová a mnoho dalších skladeb určitě rozezpívají celé davy návštěvníků, a tím navodí ideální atmosféru, než na stage vlétnou Lynyrd Skynyrd po deváté večerní.

Vstupenky na celou akci seženete v síti eventim či ticketportal. Lístek na klasické stání stojí 490 korun. Stání u pódia je k mání za 750 korun a sezení na přírodní tribuně stojí 1200 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.