První máj plný muziky, to je pražský Majáles

Petr Vrzák z UDG | Foto: Ivan Papcun, Monstermusic.cz

V pátek 1. května si může většina z nás užít státního svátku, tudíž volna. Fanoušci české hudební scény mohou tento den využít návštěvou pražského hudebního festivalu Majáles.

První den měsíce května se uskuteční již jedenáctý ročník pražského hudebního festivalu Majáles. A program bude opět více než bohatý. Majáles totiž není jen o hudbě. Areál festivalu, který bude opět na letišti v Letňanech, nabízí mnoho různých workshopů, obchůdků, dílen a dalšího vyžití. Vedle toho proběhne také tradiční volba krále, miss, prince a princeznu Majálesu.

To nejdůležitější jsou však hudebníci, kterými pořadatelé nešetří. První várku jsme oznamovali tady. Nyní k nim připojujeme třeba Mandrage, UDG, Pipes and Pints, Xindl X, Vypsaná fixa, Skyline, Paulie Garand, Jelen, či ATMO Music. Od slovenských sousedů dorazí No Name, Horkýže Slíže, Inekafe, Polemic a raper Rytmus. To znamená, že to bude opravdu multižánrový zážitek.

Připomínáme, že se pořadatelé opět vrací ke klasickým papírovým vstupenkám. Nyní jsou v předprodeji za 499. Kdo se ještě stále rozmýšlí, nechť mu napomůže naše přiblížení loňského ročníku.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.