Známe datum vydání nové desky Good Charlotte

Good Charlotte | Zdroj: Facebook.com

Good Charlotte ohlásili koncem minulého roku comeback se singlem Makeshift Love a začali pracovat na novém albu. Nyní kapela konečně prozradila, kdy se nového alba dočkáme.

Pop-punková legenda Good Charlotte na konci minulého roku oznámila velký comeback po několikaleté pauze a fanouškům přinesla zbrusu nový singl Makeshift Love. Krom toho kapela také oznámila, že pracuje no novém albu. Poté se kapela vydala na turné jako předkapela mladých All Time Low, čímž se dostala znovu do formy, a nyní očividně nastal čas to rozjet naplno.

Nové album Good Charlotte, které zatím nemá žádný oficiální název podle slov kapely vyjde 15.7.2016 a bude následovníkem zatím posledního alba kapely Cardiology z roku 2010.

Jakékoliv další informace týkající se nového alba, nebo případného světového turné zatím kapelou nebyly zveřejněny, ale kapela tvrdí že je připraven na comeback se vším všudy a  fanoušci se prý mají na co těšit.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...