Air festival slaví čtvrtý ročník a láká na Martina Garrixe

Martin Garrix | Zdroj: oficiální tisková zpráva

Tento hradecký festival se letos opět hlásí o slovo. Hlavním headlinerem celé akce bude známý DJ Martin Garrix.

Air festival vznikl v Hradci Králové v roce 2013 (dříve pod názvem Sun Festival), a tak tento rok slaví již sůj čtvrtý ročník a už během své premiéry se zařadil mezi české festivalové jedničky s návštěvností přesahující 25 tisíc.

Letos bude hlavním tahounem celého programu Martin Garrix, který byl ve svých dvaceti letech vyhlášen třetím nejlepším DJem roku 2015 a nechal tak za sebou taková jména, jako například Tiësto nebo David Guetta. Samozřejmě vystoupí i další umělci, ale celý line-up bude teprve zveřejněn.

Vstupenky jsou v předprodeji od 14. 3. Na oficiálních stránkách festivalu. Ten proběhne v královehradeckém Festivalparku od 12. do 13. srpna.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 359 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.