Foto: Aerodrome festival, 17. 6. 2014, Incheba Open Air, Praha

Rob Zombie na Aerodrome festivalu | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Ve úterý 17. června se uskutečnil dlouho očekávaný hudební festival Aerodrome, který na holešovické Výstaviště přivezl hudební ikony světového formátu. Podívejte se na pár fotek.

Avenged Sevenfold, Limp Bizkit, Rob Zombie, Powerman 5000 a tuzemští Hentai Corporation – tak taková jména rozezněla Holešovice. Bylo krátce po poledni, když se před výstavištěm začínali scházet první nedočkavci a hudební fanoušci, ačkoliv byl start plánován o několik hodin později. Po otevření vstupních bran se areál začínal kvapem plnit. Lidé se rovnoměrně rozprostřeli u stánků s pivem, občerstvením či upomínkovými předměty. Někteří zamířili rovnou pod pódium, které bylo připraveno pro prvního vystupujícího… Celou reportáž si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.