Foto: Aerodrome festival, 8. 7. 2014, Incheba Open Air, Praha

Alice In Chains | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V úterý 8. července se uskutečnila druhá část festivalu Aerodrome v pražských Holešovicích. Vystoupila zde samá velká jména – Kvelertak, Children Of Bodom, Alice In Chains a Metallica.

Kvelertak, Children Of Bodom, Alice In Chains a Metallica, to vše bylo k vidění v jeden den na jednom pódiu a na jednom místě. Už v ranních hodinách se začínali v Holešovicích scházet hudební nadšenci a fanoušci s černými tričky, která hlásala jména vystupujících kapel. Nejčastěji to byla právě Metallica. Celou reportáž si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.