Foto: Laibach, 18. 4. 2014, Divadlo Archa, Praha

Laibach | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V pátek 18. dubna se v pražském Divadle Archa uskutečnilo vystoupení slovinské skupiny Laibach. Kdo tam byl, nebo kdo tuto formaci alespoň trochu zná, ví, že se jednalo o opravdu zajímavý zážitek plný masivní experimentální hudby a vizuálních efektů.

Koncert slovinské formace Laibach byl opravdovým zážitkem. Masivní, surová a nadupaná hudba s prvky dubstepu doplněná skvělým zpěvem zpěváka Frase a zpěvačky Špiler otřásla nejednou cihlou Divadla Archa. Celou reportáž si přečtěte zde.

This slideshow requires JavaScript.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.