Foto: Lola běží, 15. 4. 2014, La Loca, Praha

Jakub Míchal | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V úterý 15. dubna proběhl v pražském music klubu La Loca koncert kapely Lola běží s křtem nového videoklipu k singlu Stejně končíme. Podívejte se na pár fotografií.

Při samotném křtu videoklipu ke skladbě Stejně skončíme přišli na pódium Voxel se šlehačkou a Honza Štrup (ex-zpěvák z kapely Rybičky 48) se šampaňským. Tuto dvojici na stagi s kapelou Lola běží doplnil ještě Láďa Hruška s pudingem. Padlo pár vtipů směrem k Potravinovému inspektorovi a pak se několik disků s klipem pomazalo směsí pudingu, šlehačky a šampaňského. Celou reportáž si přečtěte zde.

This slideshow requires JavaScript.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.