Lola běží pokřtila nový videoklip pudingem

Lola běží | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V úterý 15. dubna proběhl v pražském music klubu La Loca koncert kapely Lola běží s křtem nového videoklipu k singlu Stejně končíme. Především dívčí publikum naplnilo klub od pódia až po vchod a zdálo se, že všichni odházeli spokojení.

Už při vstupu do klubu La Loca bylo cítit, že je atmosféra nabitá. Z pódia akorát dozněla skladba Patience (Guns’n’Roses) od dvou kytaristů, kteří si říkají Wonder Brothers. Po poslední písničce se rozloučili a od fanoušků se jim dostalo velkého potlesku, který však za okamžik vygradoval ve vyvolávání headlinerů večera. Ti na sebe nenechali čekat, a tak se celá kapela Lola běží vzápětí objevila společně s písničkou Lalala. Absolutně natřískaný klub se ihned začal pohybovat do rytmu a ruku v ruce i rtuť v teploměru. Skupina rozdávala energii, kterou jí zase zpět vraceli fanoušci. Ty tvořily především dívky, nicméně pár zástupců pánského publika se také našlo. U skladby Ptáci zaznělo další kytarové sólo, které potvrdilo slovo ROCK v názvu žánru pop-rock, kterým se Lola běží popisuje.

Jakub Míchal
Jakub Míchal

Při skladbě Lola bylo jasně poznat, že už má kapela své pevné publikum, jelikož tuhle pecku zpíval téměř celý klub. Na kapele bylo také vidět, jak skvěle spolu funguje a jak jsou jednotliví členové i nástroje dobře sehraní. Následoval hlavní bod večera, a to samotný křest videoklipu ke skladbě Stejně skončíme. Na pódium přišli Voxel se šlehačkou a Honza Štrup (ex-zpěvák Rybičky 48) se šampaňským v ruce. Tuto dvojici s kapelou doplnil ještě Vláďa Hruška s pudingem. Křest videoklipu byl tedy dokonale připravený. Každý z hostů řekl několik slov. Také padly vtipy směrem k Potravinovému inspektorovi a pak se pomazalo několik disků s klipem směsí pudingu, šlehačkou a na vrch šampaňským. Na pódiu pak zůstal Honza Štrup a doprovodil kapelu při písni Holka. Toho vystřídal Voxel, kterého naopak doprovodila Lola běží.

 Fotogalerie z koncertu

Na poslední písničku vyzvala kapela dívky, aby se k nim připojili a přišli na pódium. Netrvalo dlouho a kapela musela vyhlásit stopstav. Nadšené fanynky tancovaly a zpívaly spolu s kapelou, načež ji donutili ještě přidat jednu píseň. Tento požadavek kluci splnili bez problému a návštěvníci mohli jít spokojeni domů. Kapela Lola běží kromě klipu také předvedla, že na koncertech a živých vystoupeních umí být mnohem tvrdší než na nahrávkách. Uvidíme, jakou cestu zvolí na připravované desce.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.