Foto: Michael Bublé, Naturally 7 – O2 arena, 24. 1. 2014

Michael Bublé | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V pátek 24. ledna vystoupil v pražské O2 areně zpěvák Michael Bublé, kde se představil zcela poprvé českým fanouškům. Bublé předvedl neskutečnou show. 

Michael Bublé si zvolil jako své předskokany acapellu Naturally 7, což byla podle ohlasů diváků dobrá volba. Bublé svým dvouhodinovým koncertem dokázal proměnit pražskou O2 arenu v komorní jazzový klub, ale také to se vší parádou velkého vystoupení rozbalit. V jeho setlistu se objevily ty nejznámější hity. Celou reportáž z koncertu si přečtěte zde.

This slideshow requires JavaScript.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.