Electro-funky Kraak & Smaak Sound System zavítá do Prahy

Kraak & Smaak | Zdroj: facebook.com

Již po několikáté navštíví Prahu elektro-funky trio z nedalekého Nizozemí s názvem Kraak & Smaak Sound System. Akce se uskuteční 27. února v pražském Lucerna Music Baru v rámci projektu Excelent Jukebox. Neotálejte s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji od 23. ledna a dozajista rychle zmizí!

Trio Kraak & Smaak se pohybuje na hudební scéně už od roku 2003, kdy se tři krasavci Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug dostali do hitparády BBC Radio 1 se svým guest mixem. Sláva na sebe nenechala dlouho čekat a přišlo debutové album a světové turné – z deseti minut slávy na radiu BBC se stala zatím nekončící realita podpořena desetitisíci fanoušky na celém světě, a to nejen na sociálních sítích. Kdo si myslí, že tohle trio nezná, určitě si vzpomene na neuvěřitelné vystoupení na festivalu United Islands of Prague, kde doslova zvířili prach Střeleckého ostrova a pobláznili publikum. Vystupovali také společně s Monkey Bussines a PSH.

Kraak & Smaak se můžou chlubit bezpočtem úspěšných singlů, alb a remixů, jako je The Future is Yours nebo Squeeze Me, a zároveň dost pestrým seznamem míst a prestižních festivalů, které se svou hudbou navštívili, jako například Glastonbury, Detroit Movement, SXSW, Exit, Bestival či nadupaný polský Sziget. Na pražském koncertě se představí se svým nejnovějším albem Chrome Wawes z roku 2013.

Nečekejte a kupte si lístky za 290 korun + poplatky v síti Ticketpro nebo v pokladnách Lucerna Music Baru, než budou beznadějně vyprodány!


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.