Foto: Michal Hrůza, křest alba Den, 10. 6. 2014, Jazz Dock, Praha

Michal Hrůza a Klára Výtisková | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Michal Hrůza se svou Kapelou Hrůzy doplnili album Noc novou nahrávkou Den. Desku, jejíž písničky už nějakou dobu okupují rádiový éter, pokřtil zpěvák v úterý 10. června v pražském Jazz Docku. Koncert přilákal nejen fanoušky, ale i hudební kolegy. Podívejte se na pár fotek.

Na pódium, jakožto kmotři, byly přizvány herečky Veronika Kubařová, která zazářila ve videoklipu Světozor coby Violeta, Zuzana Stavná, která si to zasloužila rolí ve filmu Zakázané uvolnění i v samotném klipu ke stejnojmenné písni, a nechyběl také scénárista tohoto klipu Petr Kolečko. Všichni tři popřáli zpěvákovi s kapelou hodně úspěchu a desku Den polili šampaňským, jak se sluší a patří. Celou reportáž ze křtu si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.