Foto: Michal Pelant, 24.3.2015, La Loca, Praha

Michal Pelant | Foto: Honza Mareš, Monstermusic.cz

Ve čtvrtek 24. března odehrál zpěvák, kytarista a skladatel Michal Pelant, který naservíroval setlist skladeb nejen ze svého repertoáru. V klubu La Loca zazněly také skladby z dílny Kollerbandu i Lenky Nové. Ještě před tím zahrála dvojice eFEm a jejich doprovodná kapela. 

A desku kopíroval i repertoár. Hned druhou skladbou byla obecenstvu známá Vodopády. Michal Pelant si se skladbami hrál, dal tak vyniknout i kytarovým sólům, která jsou na albu víceméně v pozadí. Ani jeho kapela nebyla zahanbena a dohromady předváděli skvělou spolupráci. Adam Koller se sice za klávesami očividně nudil, zejména pak při jeho hře na shaker, chuť si ale spravil vzápětí, kdy si sedl za bicí místo Lukáše Pavlíka, ten se zase ujmul akustické kytary a následovalo několik songů z díly Kollerbandu. A Adam Koller se opravdu činil. Jeho energický výstup ocenilo publikum aplausem. Celou reportáž čtěte zde!

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.