Sázavafest 2015 ohlašuje další významné učinkující

Czenda Toman ze Support Lesbiens | Foto: Honza Mareš, Monstermusic.cz

Festival oslaví jubilejních 15 let již tradičně v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Do dlouhé řady účinkujících přibyla další významná jména včetně Rytmus, či Support Lesbiens. 

Mezi nově oznámenými účinkujícími na Sázavafestu 2015, který se koná  od 30. července do 1. srpna,  je největší slovenská hvězda současné moderní hudby Rytmus, dále ve velmi zdařilé akustické verzi kytarová stálice Support Lesbiens. Ve dvou rolích se na Sázavafestu objeví pravá blondýna Ivča Pazderková, prokáže své hudební nadání jako host právě u Support Lesbiens, kde se ujme nástroje ukulele, proti tomu divadelní nadání rozvine po boku Jakuba Pavláska v divadle Na Stojáka. Potvrzené hvězdy doplňuje náš pěvecký talent Ewa Farna.

Čtěte také: Sázavafest zbrojí na letošní ročník

Všichni přibyli k již potvrzeným zásadním účinkujícím mezi něž patří například Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Wohnout, Vypsaná Fixa, Škwor, Xindl X, Kamil Střihavka, Sto Zvířat a v neposlední řadě kultovní Alphaville (DE). Z legend se mohou návštěvníci festivalu těšit třeba na Václava Neckáře (tentokrát za zády s kapelou Fiha) nebo Vladimíra Mišíka. Na místě povede autorská čtení známý český spisovatel Michal Viewegh a o zábavu se postará také bohatá FamilyZona, kde si užijí jak děti zábavných a tanečních aktivit, tak i jejich maminky relaxačních či kosmetických služeb. A nebude chybět žlutá rodinka SIMPSONOVI ze Springfieldu!

 

 


Napište komentář