Foto: Mirai + Adam Ďurica + Slza, 10. 2. 2015, Jazz Dock, Praha

Mirai | Foto: Honza Mareš, Monstermusic.cz

V úterý 10. února se konal v pražském Jazz Docku Showcase vydavatele Universal Music – tedy představení vlajkových lodí, kterými jsou Mirai, Adam Ďurica a Slza.

Máme se na co těšit a o každém ze tří představených ještě určitě hodně uslyšíme. I sami zástupci Universal Music potvrzují, že své talenty vybírají opravdu pečlivě. A vypadá to, že jak Mirai, tak i Adam Ďurica a Slza jsou velkými aspiranti k tomu, aby vdechly na českou hudební scénu populární hudby čerstvý vzduch.

Přečtěte si celou reportáž z koncertu!


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.