Foto: Goran Bregović + Emma Smetana, 10. 2. 2015, Forum Karlín, Praha

Emma Smetana | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V úterý 10. února vystoupil v pražském Fóru Karlín zpěvák a skladatel Goran Bregović se svou početnou skupinou. Jako předskokan se divákům představila půvabná Emma Smetana. 

Úterní večer 10. února počalo pražské Forum Karlín předehrou česko-francouzské zpěvačky a moderátorky Emmy Smetany. Úvodní půlhodinka se tak nesla v lehkých melodiích s anglickými či francouzskými texty. Po krátké přestávce ohlašovaly příchod dalších hudebníků jednotlivé fanfáry. Žesťový duel vyvrcholil postupným nastoupením šesti členů kapely Wedding and Funeral Band, dvou doprovodných zpěvaček a usměvavého kudrnatého skladatele Gorana Bregoviće.

Celá reportáž zde!


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.