Foto: The Paranoid, 22. 5. 2014, Futurum, Praha

Roman Birkuš z The Paranoid | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Ve čtvrtek 22. května se smíchovským klubem nesla tvrdá muzika. Po předskokanech Exots a We On the Moon to naplno rozjela slovenská parta The Paranoid, která přijela v rámci Sedem tour představit své nejnovější album. A dokázala to i ve zdaleka nezaplněném klubu řádně rozproudit. 

Byla to slovenská screamo-rocková parta The Paranoid, která přijela představit své nejnovější album Sedem, v rámci stejnojmenného turné. Rozeznělo se intro Prebúdzaniaa po něm ihned nastoupil nářez v podobě skladby Anjeli spia. Hutný zvuk nástrojů skvěle doplňovala image celé kapely – spousta černé barvy a dlouhé vlasy – zkrátka tak, jak má pořádná rocková skupina vypadat. Celou reportáž si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.