Foto: Vypsaná fiXa – Lucerna Music Bar, 19. 12. 2013

Vypsaná fiXa | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Ve čtvrtek 19. prosince zažila Lucerna Music Bar skvělý koncert Vypsané fiXy. Díky vyprodaným vstupenkám praskal klub ve švech a fiXa tradičně nezklamala.

Tradiční vánoční koncert Vypsané fiXy je už prostě událostí roku – vyprodané vstupenky mluví samy za sebe. V Lucerně nechyběly nejznámější písničky skupiny, která jako náhradu divákům za to, že nevystoupila žádná předkapela, přizvala harmonikářku Tří sester, Supici, která ji doprovodila u dvou skladeb. Celou reportáž si přečtěte zde.

This slideshow requires JavaScript.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.