Rock for People 2024: Středa a zrušený Corey Taylor nebo energičtí Enter Shikari

Enter Shikari -Rock for People 2024 | Foto: Lucie Nohlová, MonsterMusic

První festivalový den na hlavních stagích nabídl vystoupení Fit For A King, Alpha Wolf či James And The Cold Sun. Závěrem pak odehráli energické sety Enter Shikari, P.O.D. a The Prodigy. Ze středečního dne přinášíme fotoreport.

Rok se s rokem sešel a jeden z nejoblíbenějších českých festivalů Rock For People na hradeckém letišti ve středu 12. června otevřel své brány. Mezi prvními vystupujícími byli tuzemští Fast Food Orchestra nebo Gutalax – zde již tradičně nad hlavami posluchačů putují toi toiky a všude lítá hromada toaleťáku, nádherný start festivalového zlobení.

Čtěte také: Rock for People 2024 velkolepě zahájili The Prodigy

Corey Taylor pro nemoc zrušil vystoupení

Už v průběhu odpoledne organizátoři přišli se špatnou zprávou – Corey Taylor, na něhož se těšily tisíce fanoušků, nevystoupí. Ze zdravotních důvodů zrušil koncert, který se měl konat ještě týž večer.

Festivalu první den velmi přálo i počasí, které vyšlo lépe než se očekávalo a sluníčko dokonce pálilo tak, že bylo nutno vyhledávat stinný úkryt.

Pozdní odpoledne patřilo na KB stagi Enter Shikari, jejichž vystoupení bylo posunuto z důvodu zrušeného Corey Taylora. Ti se vytáhli energickou show a velmi charismatický frontman Rou Reynolds bavil fanoušky nejen svými tanečky. Jejich vděčný setlist nepochybně upoutal i posluchače, kteří je prozatím neměli ve svých playlistech.

Zavíračku prvního dne měli na hlavní stagi The Prodigy. Ukázali, že i bez ikonického Keitha Flinta mají co nabídnout a rozhodně si zaslouží pozornost.

Text: Karolína Kaufmann

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář