Voxel s Cimbálovkou hráli na Flédě pro více než 600 lidí

Voxel s Cimbálovkou, Fléda 2017 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Voxel tento týden vyrazil na turné s Cimbálovkou, které se včera zastavilo na brněnské Flédě. Jako host se představil písničkář Pavel Helan. Z akce přinášíme fotoreport!

Dlouhé fronty před brněnskou Flédou včera večer tak nějak samy o sobě naznačovaly, že cimbál a folklor je na Moravě žádaný a stejně tak i písničkář Voxel.

Večer však zahájil vlídný písničkář Pavel Helan, který publikum bavil od první chvíle. Zazpíval například o tom, jak si koupil nový iPhone, o tom, jak složil písničku pro svou paní zubařku, do které se zamiloval, a nebo taky vskutku bravůrně napodobil slovenského velikána Richarda Müllera v duetu se Simou Martausovou. Zkrátka super host!

Když však poté na pódium krátce před půl 10 nastoupil Voxel za doprovodu Cimbálovky a zazněla skladba Ať se plní sál, radost na Flédě byla téměř hmatatelná. Obrovský potlesk následoval po odehrání každé skladby a vůbec tak celkově vlastně publikum dělalo Voxelovi a doprovodné Cimbálovce výrazné vokály.

Vystoupení bylo doprovázeno spoustou humorných historek a taky předělávkami různých známých písniček, včetně například vtipné cover verze na hit Can’t Hold Us od rappera jménem Macklemore, jenž Voxel se svou ženou přetextovali na těhotenskou tématiku.

Hrálo se také akusticky přímo mezi fanoušky, kde zazněl davový Voxelův Trip a ke všemu zde byl i dostatek dobrého vína z Velkých Pavlovic. A jak to na Flédě vypadalo? Na to se teď podívejte v naší fotogalerii!


Napište komentář

Marie Veselá
O Marie Veselá 23 Článků
Ahoj! Je mi 21 let, fotografie mě baví snad od malička. Aktuálně spolu se svou Sony objíždíme koncerty, ale taky přírodu a fotíme vše, co nám padne do hledáčku.