Americká vokální skupina Pentatonix zazpívá také v Praze

Pentatonix | Zdroj: facebook.com

V rámci projektu Excelent Jukebox se v pražském Lucerna Music Baru jako další představí 4. května pětice vokálních zpěváků, kteří si říkají Pentatonix.

V rámci svého jarního turné navštíví tato mladá parta také Prahu. Koncert proběhne v rámci série Excelent Jukebox, série deseti pečlivě vybraných koncertů odehraných v Lucerna Music Baru.

Pětice zpěváků z Texasu se zviditelnila po třetí sezóně soutěže The Sing-Off pořádané televizní stanicí NBC. V rámci výhry získali možnost spolupráce s vydavatelstvím Sony a tím zahájili svůj rychlý vzestup. Dnes už mají dvě studiová alba a miliony fanoušků. Nejvýraznějším počinem skupiny je jistě skladba Evolution of Music, zachycující hudební vývoj od 11. století do současnosti, s mnohamilionovými zhlédnutími. Jako novinku lze zmínit mix s názvem Daft Punk.

Název uskupení má původ v termínu pentatonic scale – pětinoté stupnici. Každou část stupnice představuje jeden člen kapely. Ti spolu tvoří nejen muziku, ale také přátelství, a to již od dětských let.

Co všechno umí tato partička předvést, si přijďte poslechnout do Lucerna Music Baru 4. května 2014. Vstupenky budou k dostání v síti Ticketpro za cenu 440 korun. Od pondělí 16. prosince budou přes webové stránky interpreta k dispozici také speciální VIP vstupenky, které při zakoupení standardního vstupného tvoří jakýsi upgrade běžné vstupenky – zahrnují setkání s umělci, přístup ke zvukové zkoušce a exkluzivní upomínkové předměty.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.