Let It Roll Winter 2014 představí špičky d’n’b scény

Pendulum DJ set | Zdroj: facebook.com

V pátek 28. února 2014 se bude konat zimní pokračování největšího tuzemského elektronického festivalu Let It Roll. Ani letos se pořadatelé nedrželi při zemi, mezi prvními potvrzenými se objevují velikáni jako Pendulum DJ set, producentské duo Sigma nebo jedna z nejúspěšnějších tváří vydavatelství Hospital Records Danny Byrd.

Poslední ročníky festivalu Let It Roll, ať už zimních nebo letních, lákají obrovské množství lidí na kvalitní zahraniční i tuzemskou elektronickou hudbu, která si nejen díky tomuto festivalu vybudovala bohatou základnu a rok od roku získává tisíce nových příznivců.

Ani letos tomu nebude jinak, na holešovickém Výstavišti vypukne 28. února další ročník dlouho očekávané akce Let It Roll Winter. Line-up se postupně plní, již teď se můžete těšit na headlinery. Vystoupí tu populární drumandbassová dvojice Sigma (UK), duo Paul Harding a MC Verse z legendární kapely Pendulum (AUS), State of Mind (NZ), Gridlok (USA) a mnoho dalších.

Návštěvníci mohou očekávat tři žánrové stage ve třech pavilonech pražského výstaviště, kde se budou moci kochat mainstreamem, dubstepem a electromusic nebo klasickým a trochu tvrdším drum and bassem.

S koupí lístků, které jsou do 15. prosince dostupné za 500 Kč (+ poplatek) v síti Ticketportal, neváhejte!


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.