Beach Fossils poprvé zahrají u nás v Česku

Beach Fossils | Foto: beachfossils.com

Fanoušci indie rocku znova jásají! Věděli jste, že kapela z newyorského Brooklynu přiveze svou třetí desku i do Prahy? 

Vše začalo v roce 2009 spojením čtyř kluků, co prostě chtěli dělat hudbu. Následující rok vydali svůj první singl, jenž za krátko následovalo i eponymní debutové album. V roce 2011 došlo k zásadním změnám v sestavě, původní basák John Peña si založil kapelu Heavenly Beat a Cole Smith se začal věnovat sólovému projektu DIIV.

Na počátku roku 2013 vyšla druhá deska Clash the Truth. Z původního složení tedy do dne přetrval jen zpěvák Dustin Payseur, jenž je dnes doprovázen Tommy Davidsonem a Jackem Doyle Smithem.

A letos, 2. června, byla do světa vypuštěna dlouho očekávaná třetí deska Sommersault, která předpovídala i nové turné dnes již tříčlenné kapely. Ač má kapela třeba jen 150 tisíc fanoušků na Facebooku, byla by škoda tyhle kluky prošvihnout!

Beach Fossils se představí v pražském MeetFactory již 7. září. Vstupenky jsou k dispozici na stránkách MeetFactory za 330 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.