Další Kelly se ukáže v ČR. Angelo míří do Prahy

Angelo Kelly | Foto: Thomas Stachelhaus

Do České republiky se chystá návrat dalšího člena kdysi velmi populárních The Kelly Family. Praha přivítá 5. dubna Angela Kellyho v Divadle U Hasičů.

V rámci svého turné Welcome Home zavítá Angelo Kelly také do Prahy, kde se svými dětmi a manželkou předvede, zda v něm zůstává dostatek hudebního umu, aby pobavil své obecenstvo.

Jimmy Kelly, Foto: Milan Papežík
Jimmy Kelly, Foto: Milan Papežík

Angelovi oproti Jimmy Kellymu chybí výraznější komunikace s publikem během koncertu. Vystoupení sourozence Jimmyho byla právě velká podívaná, která si vyžádala dokonce přestávku, protože vystoupení trvalo přes tři hodiny, ve kterých si ale nebyl čas odpočinout jak pro vystupující, tak pro návštěvníky v hledišti. Celou reportáž si můžete přečíst zde.

Angelo Kelly se se svou ženou a čtyřmi dětmi nedávno přistěhoval do Irska, kam se chtěl jednou vrátit. „Narodil jsem se ve Španělsku, žil jsem v mnoha zemích, ale v hloubi duše jsem věděl, že se někdy znovu octnu v Irsku,“ nechal se Angelo slyšet. Po třech letech cestování v karavanu našel tak se svou rodinou domov.

Angelo Kelly bude roku 2014 v rámci Welcome Home Tour 2014 vystupovat s novou show plnou písní a historek. V Divadle U Hasičů se představí 5. dubna od 20 hodin. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...