Debbi se představí na samostatných koncertech

Debbi | Foto: Petr Kozlík, Universal Music

Zpěvačka Debbi potěší své fanoušky listopadovým dvojkoncertem, kde vystoupí i dva speciální hosté.

Jednadvacetiletá zpěvačka Debbi má za sebou letos koncerty nabitý rok. Mimo vystoupení na festivalech a slavnostech, vystoupila jako support britského zpěváka Jamese Arthura v Praze. Nyní je načase, aby Debbi potěšila své fanoušky také samostatnými koncerty se svou kapelou. Hned dvakrát po sobě zazpívá 5. a 6. listopadu v Experimentálním prostoru NoD.

Obou koncertů se zúčastní hned dva hosté. Tím prvním je akustická kapela Jelen, která na jaře vydala debutové album Světlo ve tmě, a která získává stále více fanoušků. Spolu s nimi vystoupí i Kateřina Marie Tichá, která nazpívala skladbu Tančíme spolu. Druhým hostem bude zpěvák Adam Mišík, se kterým si Debbi zazpívá duet.

Připomeňme, že Debbi nastartovala svou kariéru skladbou Touch the Sun, za kterou dostala cenu Anděl v kategorii Skladba roku. Další úspěch slavila s duetem Ležím ve tvé blízkosti, který nazpívala spolu s rapperem Lipem.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.