Do České a Slovenské republiky se vrací Harlem Gospel Choir

Harlem Gospel Choir | Zdroj: 10:15 Entertainment

Celkem šest koncertů si pro Českou a Slovenskou republiku připravil nejslavnější a nejúspěšnější gospelový soubor světa. Na začátku prosince se můžeme těšit na Harlem Gospel Choir.

Po třech letech se vrací do České republiky nejlepší a nejuznávanější americký gospelový soubor Harlem Gospel Choir, který přiveze do pěti měst turné Harlem Gospel Choir sings Stevie Wonder. Turné mohou shlédnout, a především slyšet, fanoušci v Teplicích, Kladně, Zlíně, v Praze (hned dvakrát) a v Bratislavě.

Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit vystoupení u nás, protože jejich diář je plný do konce roku 2014,“ netají se radostí Milena Palečková z pořádající agentury 10:15 Entertainment. „Jejich minulé koncerty byly beznadějně vyprodány. Samotní členové sboru se k nám velmi těší, a dle jejich slov je velkou poctou vystoupit před publikem, které je tak miluje a fandí jim,“ dodává ještě.

Harlem Gospel Choir založil před více než pětadvaceti lety promotér Allen Bailey. Soubor spolupracoval s hvězdami jako Bono Vox, Duran Duran, Simple Minds, Sinead O´Connor, Andre Rieu & The Johann Strauss Orchestra, Jessica Simpson nebo jazzová legenda Jon Hendricks. Harlem Gospel Choir také vystoupil pro Baracka Obamu při jeho předvolební kampani, nebo také pro Eltona Johna v rámci jeho narozeninového koncertu. Se svými turné procestovali téměř celý svět.

Do Čech a na Slovensko si soubor přiveze klasické gospely, vánoční tradicionály a hlavně premiérově také hity Stevie Wondera. Po České a Slovenské republice pokračují Harlem Gospel Choir do Polska, Itálie, Portugalska, Maďarska a Finska.

Harlem Gospel Choir sings Stevie Wonder Tour – ČR a SR

 

10. prosince – Teplice (Krušnohorské divadlo)

11. prosince – Kladno (DK Kladno)

12. prosince – Praha (Divadlo Broadway, dva koncerty)

13. prosince – Zlín (Městské divadlo)

14. prosince – Bratislava (Slovenská filharmonie)


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...