Dub Pistols hlásí návrat do Prahy, snad i s novou deskou

Dub Pistols | Zdroj: facebook.com

Posledním albem Dub Pistols je Worshipping the Dollar z roku 2012. Doufejme, že novou desku, která ponese název White Lines, nám kapela představí už 16. dubna v pražském Lucerna Music Baru.

O tom, že si členové Dub Pistols oblíbili naši destinaci, svědčí už jen fakt, že v létě vystoupí na 15. ročníku festivalu Rock for Church(ill). Jejich samostatné vystoupení v pražském klubu určitě potěší všechny fanoušky, kteří se již nemohou dočkat letní show. Kapela vznikla v roce 1996 v Londýně kolem frontmana Barryho Ashwortha a od té doby jí vyšlo pět desek a několik singlů.

Formace se kromě jiného ráda zaměřuje na remixy známých interpretů, neunikli jí například Moby, Limp Bizkit anebo AC/DC. Tvorbu Dub Pistols jste mohli zaslechnout i v několika filmech a počítačových hrách, jako je například Blade II, Bad Company či Fifa 99. Jejich mix dubu, reggae, ska, hip-hopu a elektroniky dokáže oslovit mnoho posluchačů, proto na koncertech potkáte milovníky reggae a ska, hopery i fanoušky taneční hudby.

Dub Pistols vtrhnout do Lucerna Music Baru 16. dubna a my můžeme jen doufat, že s sebou přivezou novou desku. Jak už to u koncertů v LMB bývá, nejlevnější lístky na akci seženete na pokladně u vstupu do klubu, tentokrát za 380 korun. U ostatních předprodejců bude tato částka doplněna o poplatky. Na místě (pokud nějaké lístky ještě budou) budete muset sáhnout do kapsy pro 450 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.