DVA představí v MeetFactory svou třetí desku

DVA | Zdroj: facebook.com

Známá brněnská dvojka DVA přichází po čtyřech letech s novou deskou Nipomo, se kterou se vydává na pěkně dlouhé turné. Jednou z prvních zastávek je pražská MeetFactory, kde dvojice 1. dubna svou desku pokřtí.

Brněnskému duu sotva skončilo turné po Americe a už má před sebou šňůru po českých a slovenských městech. Od vydání své poslední desky Nipomo, která vyšla 25. února u Label Home Table, se kapela opravdu nezastavila. Album má celkem 11 tracků a ke svému singlu Mulatu stihli DVA natočit klip ještě před vydáním desky. Nipomo je v řadě třetí deskou, od té poslední HU už uběhly neuvěřitelné čtyři roky. Kapela ale mezi natáčením nezahálela a pracovala na různých projektech, například na úspěšnému soundtracku k počítačové hře Botanicula. Dobrá zpráva pro brněnské publikum je, že si pro ně DVA připravili křest i na domovské půdě, a to 8. dubna v klubu Kabinet MÚZ.

Na pódium si DVA na oba své křty, a také na vybrané koncerty, přizvali svou spřízněnou kapelu Monikino Kino. Jedná se o projekt filmařky a hudebnice Moniky Midriakové a Petra Marka z kapely MIDI LIDI.

Vstupenky na pražský křest je možné zakoupit v předprodeji  za 190 korun, a sice v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a v samotné MeetFactory. Na místě pak budou k dostání za 290 korun. Křest 1. dubna odstartuje již ve 20 hodin, tak přijďte včas, máme se na co těšit!


Napište komentář