Jarní funkování v Jazz Docku v podání Top Dream Company

Top Dream Company | Zdroj: facebook.com

Kapela Top Dream Company přivítá slunečné dny jarním funkováním. Přijďte si užít trochu toho funky-soulu již 26. března do pražského Jazz Docku.

Tato multižánrová kapela vás rozhodně zvedne ze židle – nabízí disco, pop, jazz, r&b, reggae či balkánskou hudbu. Všechno v jednom a v podání dvanácti profesionálních hudebníků, kteří jsou dokonalou definicí veselé funky hudby. V současné době kapela funguje pod taktovkou Petra Harmáčka; za léta svého působení na české hudební scéně se v Top Dream Company objevila jména jako Marta Balážová, Vojtěch Dyk, Ondřej Ruml a spousta dalších.

Top Dream Company má na kontě úspěšné desky jako Live in Prague nebo Keep On Movin’ a v současnosti pracuje na novém albu k desátému výročí své existence. Uvidíme, zda se členové nechají inspirovat svým posledním singlem Slipy a ukážou své sexy křivky. Tak jako tak se ale můžeme těšit na jedinečný funky-soul zážitek.

Vstupenky jsou k zakoupení v místě konání akce za cenu 195 korun, se slevou pro seniory za 135 korun. Pokud se rozhodnete navštívit i koncert jazzové kapely Mocca Malaco, která vystoupí před Top Dream Company, můžete tento den využít slevy 10% na oba koncerty.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.