Dvě hudební ikony na jednom pódiu? To bude Paul Simon & Sting!

Paul Simon & Sting | Zdroj: facebook.com

On Stage Together, tak se jmenuje celá tour, na níž společně vyrazí dvě ikony rockové a populární scény, které ovlivnily a stále oslovují celé generace fanoušků – Paul Simon a Sting.

Paul Simon a Sting jsou dlouholetí přátelé, kteří se společně na pódiu objevili již v roce 2013. Tato dvojice zpěváků a skladatelů letos odehrála úspěšné severoamerické turné a s tímto konceptem se také od nového roku chystá oslovit Austrálii, Nový Zéland a poté i starý kontinent. Evropská tour začne 12. března v Krakově a hned poté se 14. března pánové ukáží v pražské O2 Aréně.

Na koncertech mají hvězdy společně i každá samostatně zahrát za doprovodu kapely své nejznámější skladby. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako Every Breath You Take, Boy In The Bubble, Desert Rose a mraky dalších skvělých, léty ověřených hitů.

Pro členy fanklubu začne předprodej lístků již 16. září. Do běžného předprodeje se vstupenky dostanou 22. září, v síti Ticketportal. Nejedná se o koncert, jak se říká, za hubičku. Vše začíná na 1990 korunách a nejdražší lístek bude za 4990 korun. Spojení těchto hvězd však napovídá, že to bude jedinečný hudební zážitek, který by si jejich obdivovatelé rozhodně neměli nechat ujít!


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.