Dying Passion chystají koncerty s Dante. Nejen v Německu

Dante podpoří koncerty Dying Passion | Zdroj: Kontra Production

Dying Passion připravují na listopad koncerty s německou kapelou Dante. Na koncertech zazní nejen hity z aktuálního alba Transient, ale také se chystá průřez tvorbou až k desce Sweet Disillusions, která letos slaví desáté výročí vydání.

Poslední CD skupiny Dying Passion Transient (2013) si vysloužilo uznání kritiky a potvrzuje dlouholeté kvality kapely. Během letošního roku je aktuální placka prezentována live, a to v rámci dvou mezinárodních turné.

Na jaře se Dying Passion předvedli s Embassy of Silence ve Finsku, během listopadu navštíví ve společnosti formace Dante německé publikum. V České republice se pak představí v Praze, Mostě a Plzni.

Německá prograsivní kapela Dante byla založena před osmi lety Markusem Maichelem a Markusem Bergerem. Po velice kladném přijetí debutového alba The Inner Circle (2008) natočili Dante druhé album Saturnine (2010). Aktuální deska nese název November Red.

Termíny listopadových koncertů Dying Passion:

20. listopad – Olching (D) – Legends of Rock

21. listopad – Norimberk (D) – Luise – The Cultfactory

22. listopad – Augsburg (D) – Abraxas

27. listopad – Praha – Modrá Vopice (Volumemax Fest III.)

28. listopad – Most – Klub Voko

29. listopad – Plzeň – Divadlo Pod lampou


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...