Elton John vyráží na poslední turné, navštíví i Česko

Elton John
Elton John | Zdroj: Live Nation

Více než 50 let na hudební scéně, mnoho známých hitů i celosvětová sláva. K tomu všemu nyní přidá popkulturní ikona Elton John ještě své poslední turné, na kterém se rozloučí se svými fanoušky. A nevynechá ani ty české.

Pro svůj vzhled byl před lety i přes neobvyklý talent odmítán, následně se ale dostal na špici šoubyznysu. Jeho jméno je Elton John a patří mezi nejúspěšnější skladatele a klavíristy, které hudební scéna kdy poznala. Nově se při živém přenosu z newyorkské Gotham Hall nechal slyšet, že ještě jednou – naposledy – objede celý svět.

Jeho rozlučkové turné ponese název Farewell Yellow Brick Road a započne 8. září v USA. Následně se během na 300 zastávek po celém světě podívá Elton John 7. května 2019 i do Prahy, která si ho naposledy mohla užít před třemi lety a velkolepou tour zakončí v roce 2021, opět v Severní Americe.

Pražský koncert se bude konat v O2 areně, přičemž vstupenky na něj budou k dostání již od 9. února letošního roku v předprodejní síti TicketPortal. Jejich cena se bude pohybovat od 1 990 do 4 990 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.