Emeli Sandé v Praze předskočí Lenny

Emeli Sandé | Foto: facebook.com

Za dva měsíce se u nás poprvé představí skotská zpěvačka Emeli Sandé a pro pražský koncert si jako předskokana vybrala zpěvačku Lenny.

Lenny si v české hudební sféře udělala místo už svým prvním singlem All My Love z roku 2013. Její jedinečný hlas zazářil i v zatím největším hitu Hell.O, který jí otevřel cestu do tuzemských i světových hitparád. Singl byl zařazen na zpěvaččino debutové album Hearts. To jí vysloužilo titul zpěvačka a album roku 2016, k tomu obdržela i žánrového Anděla za Rock&Pop a ještě dvě sošky za píseň a klip roku. Momentálně koncertuje po celé Evropě a zejména sklízí úspěch v Itálii.

Považuji za velkou čest mít možnost vystoupit před tak úžasnou zpěvačkou, jakou je Emeli Sandé. V Anglii, kde jsem studovala, je velmi oblíbená a právě tam jsem si této umělkyně poprvé všimla a začala sledovat její tvorbu,“ říká s nadšením Lenny.

Emeli Sandé v doprovodu Lenny zahraje 20. února 2018 v pražské O2 areně. Vstupenky jsou stále k dostání v prodejní síti Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.