Emma Smetana pokřtí debutové album What I’ve Done

Zdroj: Facebook
Emma Smetana |

Osmadvacetiletá herečka a bývalá moderátorka Emma Smetana v úterý 12. dubna odkryje další část své umělecké osobnosti – v pražském Lucerna Music Baru představí své pěvecké kvality a zároveň zde pokřtí první vydanou desku s názvem What I’ve Done.

Pražská rodačka s českým a francouzským občanstvím se muzice věnuje již od dětství. V roce 2012 založila vlastní kapelu nesoucí její jméno, ve které nejen zpívá, ale i hraje na klavír a kytaru. V březnu letošního roku se příznivci indie popu konečně dočkali první ochutnávky zpěvaččina stylu – Emma Smetana do světa vypustila svou první desku What I’ve Done, již se chystá příští týden pokřtít.

Úternímu křtu alba bude předcházet vystoupení kapely The Silver Spoons, v průběhu večera se o hudební podklad postará také DJ Mardoša nebo DJ Pierre Urban z Radia 1. Samotného pokřtění alba se pak ujmou kmotři Mardoša a zpěvák skupiny Tata Bojs Milan Cais.

Vstupenky na úterní křest lze pořídit přes stránky Lucerna Music Baru.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)