Emozpěv křtí prvotinu a představují videoklip k singlu Svár

Emozpěv | Zdroj: facebook.com

Pokud jste se při putování po klubových luzích a hájích ještě nestačili seznámit s originálním folkovým projektem Emozpěv, udělejte to teď! Je pro to ta nejlepší možná příležitost.

Zasvěcení vědí, že kolem (teď už dvojice) Emozpěv, pod kterou se skrývá Ondřej Vratislav Vyšehradský Martin Drahoňovský, se už delší dobu dějou věci. Duo ve složení kytara & basa (& krabičky) se s heslem když se chce, všechno jde vloni vydalo na cestu, na jejímž konci byl jasný cíl – vydat desku. Události s příchodem nového roku vzaly na obrátkách a první dlouhohrající CD Emozpěv je konečně na světě. Cesta to byla dlouhá (deska se vařila a pekla doslova v kuchyni pod producentským dohledem Kuby Alexy, aby následně prošla pečlivým mícháním & masterováním Tomáše Kouly/studio Italská), výsledek ale každopádně stojí za to. Na albu najdete celkem devět písní z autorské dílny Ondřeje, mezi kterými nechybí bezpočtem koncertů prověřené songy jako MúzaPříčina nebo Schází. Co kus, to příběh, který by mohl žít vlastním životem. Všem je přitom společný nezaměnitelný Ondřejův rukopis, snadno zapamatovatelné melodie a syrové provedení.

Kromě desky si Emozpěv nadělili ještě další malou velkou radost, a to zbrusu nový videoklip k singlu Svár, ušitý písni přímo na míru týmem tvůrců ve složení Zuzana Staregová, Barbora Johansson Pivoňková, Adam Vopička a David Růžička. Všem patří velké díky!

Slavnostní křest CD podpořeného klipem, který vám přinášíme i zde, proběhne ve čtvrtek 20. února v prostorách Jamm klubu poblíž Hradčanské. V roli předskokana se objeví spřátelená kytarová dvojice Vojta Urbánek & Tomáš Mourek, kterou jste mohli zaregistrovat například v rámci série koncertů konaných pod záštitou Večerů jiného folku. Srdečně zveme, buďte u toho!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.