Ferry Corsten přiveze trance na únorovou Citadelu

Ferry Corsten | Zdroj: facebook.com

Po DJ Tiestovi nebo Paulu van Dykovi bude Ferry Corsten třetím účinkujícím, který v únoru vystoupí na brněnské akci s názvem Citadela. Svou show zde potěší milovníky taneční hudby.

Fenomenální DJ a holandský král elektronické hudby Ferry Corsten baví svými remixy Mobyho, Duran Duran či U2 už přes dvacet let. Během této dlouhé kariéry posbíral několik ocenění, například za nejlepšího producenta roku nebo za nejlepšího trancového DJe. Pravidelně je zařazován mezi top 10 nejlepších DJů světa, kam mimo jiné patří i DJ Tiesto nebo Avicii.

,,Ferryho Corstena jsme měli v hledáčku od počátku roku 2012, dokonce jeho booking byl na spadnutí pro rok 2014. Ovšem až nyní nám bylo vše potvrzeno a zaslán kontrakt. Je to pro nás další jméno, které velmi rádi na Citadele představíme, a víme, že to bude velká událost už jenom tím, že Ferry navštíví brněnské Bobycentrum, které je pro tento druh akce jedinečné,” dodává Nina Fialová z agentury O&D Praan, pořádající Citadelu.

Corsten je nejzásadnější postavou světové trance scény a ovlivnil mnoho DJů a producentů tohoto hudebního pole. Během dvaceti let si vybudoval velmi silnou pozici a u fanoušků je hodně oblíben. Má za sebou mnoho vlastních producentských počinů i koprodukcí, několik autorských alb a spolupracuje s hudebními umělci jako jsou The Killers, Moby nebo U2. Za zmínku stojí i jeho charitativní činnost a vystupování na těch nejzásadnějších hudebních akcích.

Vstupenky na únorovou Citadelu jsou k dispozici od 399 korun v síti Ticketportal (cena se však bude postupně navyšovat). Samozřejmostí jsou také VIP za 999 korun a VIP GOLD s neomezenou konzumací za 2 499 korun.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.