Již za týden vyráží Pharrell Williams na turné. Nevynechá ani Prahu

Pharrell Williams | Zdroj: facebook.com

Kde vystoupí, tam je vyprodáno. Pharrell Williams je dnes jedním z těch, kteří lámou dívčí srdce, určují módní trendy a na svých vystoupeních předvádějí nezapomenutelnou show.

Své turné nazvané The Dear Girl Tour odstartuje Pharrell již za týden, a to v Manchesteru. Nejen tady, ale i ve většině dalších zemí, kde vystoupí, jsou k dispozici VIP balíčky – Frontin’ Early Entry, VIP Party a Happy Hot Ticket -, které nabízejí například přednostní vstup, bufetovou večeři nebo exkluzivní Pharrellův laminát. První z jmenovaných balíčků je v České republice již vyprodán.

Pražský koncert se uskuteční 17. září v O2 areně Praha. Předskakovat mu na něm budou britská zpěvačka Foxes a pop-reagge zpěvák a kytarista Cris Cab, v jehož videoklipu k Liar Liar jsme mohli zahlédnout i Pharrella Williamse. Lístků je ještě dostatek, ale každým dnem ubývají. Jejich cena se pohybuje mezi 990 a 1 590 korunami.

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.