Již za měsíc si užijeme pestrobarevnou show v režii Lady Gaga

Lady Gaga | Zdroj: facebook.com

Kdo nikdy nenavštívil žádné z jejích vystoupení, asi těžko uvěří, co vše je na nich možné. V záplavě světel, namakaných tanečníků a netradičních kostýmů většinou nevíte, kam dříve koukat. Řeč je samozřejmě o Lady Gaga, která za měsíc vystoupí v Praze.

Na svém posledním turné The Born This Way Ball předvedla řadu šokujících kostýmů a lascivních pohybů a leckdy odhalila, co mělo zůstat skryté. I přes velký úspěch, které turné mělo, si Lady Gaga nedala pokoj a se svou aktuální koncertní šňůrou s názvem Artrave: The Artpop Ball se snaží předvést ještě dokonalejší show. Během vystoupení vystřídá hned několik velmi zvláštních kostýmů a účesů. Nechybí převlek chobotnice nebo plavky ve stylu malé mořské víly. Není však jisté, v čem se předvede českým fanouškům, protože svou koncertní garderóbu často obměňuje a doplňuje o nové kousky.

Zazní především písně z jejího aktuální alba Artpop. Fanoušky ale neošidí ani o oblíbené starší hity jako jsou Paparazzi, Alejandro nebo Bad Romance. Celá show spíš připomíná jednu velkou párty, což bylo i záměrem této netradiční umělkyně. Po molu se procházejí modelové v upnutých kostýmech, ze všech stran se na publikum valí spousta světel a efektů a samotná zpěvačka ze sebe na každém vystoupení vydává doslova maximum.

Důležité je i zmínit intenzivní interakci s fanoušky. Během koncertu si náhodně vybírá z publika a své malé příšerky pak zve na pódium ke společné písni nebo do backstage. Jít na show v režii Lady Gaga a odejít odtud nenakažen její energií a bláznivou radostí ze života je zcela nemožné. Na koncert, který se uskuteční 5. října v pražské O2 areně, jsou vstupenky i VIP balíčky stále k dispozici.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.