G-Eazy to poprvé rozjede v Praze

G-Eazy | Zdroj: Live Nation

Americký rapper G-Eazy se vydává na turné po Evropě a konečně se podívá i do České republiky!

G-Eazy, vlastní jménem Gerald Earl Gillum, pochází z kalifornského Oaklandu a na rapové scéně o sobě nechává slyšet již od roku 2008, kdy vydal mixtape The Endless Summer, na vydání prvního plnohodnotného alba si však celkem počkal. Dlouho pracoval na zdokonalování svého talentu a své ikonické image, díky které jde nejedna slečna do kolen. S debutovým albem Must Be Nice pak procestoval celou Ameriku a zažehl opravdové šílenství.

Dnes, po deskách These Things Happen When It’s Dark Out, patří k předním představitelům hip-hopu a do své hudby promítá odkazy padesátých a šedesátých let. Mezi jeho největší hity patří bez pochyby Me, Myself & I s kolegyní Bebe Rexha a z nejnovějšího alba The Beautiful & The Damned si dobře vede písní No LimitHim & I, na které se podílel se svou  aktuální přítelkyní Halsey.

A právě desku The Beautiful & The Damned, vydanou na sklonku loňského roku, nám zahraje 11. května ve Foru Karlín. Na turné ho doprovází speciální hosté Yung Pinch a Stefflon Don. Lístky budou za 1 190 Kč k dostání od pátku 9. února 2018 v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.