God Is An Astronaut přivezou do Prahy nové album

God Is An Astronaut | Zdroj: Rock for People

Post-rocková irská trojice God Is An Astronaut přijede v květnu do MeetFactory. Tam představí už své deváté album Epitaph, které vyjde o pár dní dříve.

Historie kapely God Is An Astronaut sahá až do roku 2002. Za těch 16 let se vypracovala mezi post-rockovou elitu a získala si nespočet fanoušků po celém světě. Letos vydají desku Epitaph, která bude poprvé pod labelem Napalm Records a bude vedena značně jiným směrem než předchozí tvorba.

Jedna z předních instrumentálních skupin v Praze ukáže své kouzlo emocionálního zvuku, rockových ohromujících melodií a velkolepé audiovizuální show. Na začátku května se tak odehraje jeden z koncertů s největší atmosférou tohoto roku. Jako předkapela vystoupí experimentální a elektronická dvojice s názvem Xenon Field.

Na post-rockovou senzaci God Is An Astronaut se můžeme těšit 2. května v MeetFactory. Lístky jsou k dostání na webu GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz