Good Charlotte se příští rok vrátí do Prahy s novou deskou

Good Charlotte | Zdroj: facebook.com

Girls & Boys, The Anthem, Lifestyles of the Rich & Famous. To byly populární hity, které před více než 15 lety plnily rádia a hudební kanály. Good Charlotte je na začátku příštího roku opět přivezou do Prahy a vezmou s sebou i nové album.

Hudba Good Charlotte dodnes vyvolává nostalgii ve spoustě rockových posluchačů. Tato kapela se nesmazatalně zapsala do srdcí mnoha fanoušků, a tak není divu, kolik z nich bylo radostí bez sebe díky jejich comebacku před dvěma lety. Tehdy vyšlo po šesti letech nové album Youth Authority, které spolu s dalšími peckami zaznělo naživo i v pražském Foru Karlín.

Pop-punková skupina se ale tentokrát na dlouho neodmlčela. Před pár dny nám představila nový singl Actual Pain a její nová deska Generation Rx má vyjít letos v září. Zároveň vyráží na další evropskou tour a ani na této nemine Prahu. Stejně jako před dvěma lety se představí ve Foru Karlín, a to 11. února 2019.

Vstupenky bude možno zakoupit od pátku 1. června v sítích GoOut, Ticketportal a Ticketpro.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz