Hippie Sabotage, obdivovaní i Ellie Goulding, míří do Prahy

Hippie Sabotage | Zdroj: facebook.com

Byla to asi právě Ellie Goulding, která je vyšvihla do daleko většího podvědomí hudebních nadšenců, když se se svými fanoušky podělila o svou oblíbenou hudbu na Instagramu. Za jejich vzestup může ale i jejich koncertování a především jejich bezprostřední kontakt s publikem. Ve svém nejlepším světle se nyní představí konečně i v Praze. Budete u toho?

Hippie Sabotage je uskupení dvou hudebně nadaných bratrů, Kevina a Jeffa Saurera, kteří mají svou vlastní autorskou hudbu linoucí se ve stylech hip hopu, elektroniky či EDM, ale na svědomí mají i několik velice podařených coververzí. I díky tomu jejich posluchači na hudebních sociálních sítích, jako je Spotify, rapidně rostou a není se čemu divit. Z velké části za to může jejich kontakt s publikem, kdy například jeden z bratrů stíhá pobíhat davem a fotit se s lidmi. To jsou právě ty momenty, které na žádných koncertech nenajdete nebo jsou naprostou výjimkou. Tady jsou však normálností a fanoušci jim tak zobou z ruky ještě víc.

Konečně došla řada i na Českou republiku, a tak se Hippie Sabotage představí i  v Praze. Zahrají si 28. března v klubu Mono Fono. Vstupenky si můžete je zakoupit na stránkách Fource.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.