Lenka Dusilová s Baromantikou dorazí na Flédu, vyhraj s námi vstupenky (ukončeno)

Lenka Dusilová & Baromantika | Zdroj: facebook.com

Spojením Lenky Dusilové a Baromantiky vzniká jedinečný hudební zážitek, který si teď s námi můžete na Flédě dopřát zadarmo. Máme pro vás 2 x 2 vstupenky.

Na Flédě vystoupí Baromantika vůbec poprvé. Všichni její členové se aktivně věnují i dalším sólovým a skladatelským počinům, proto jejich společná vystoupení budou letos patřit k výjimečným událostem. Spolupráce Lenky Dusilové a Baromantiky vychází ze symbiózy Lenčiných vokálů, aktuálních vlivů elektronické hudby, hudebního rukopisu čtveřice Baromantiky a jazzového backgroundu jejích členů zpestřeného tribálními beaty, prvky současné kompozice a dubstepem.

„V loňském roce jsme rozpracovali mnoho nápadů a myšlenek pro třetí album. Po zvážení našich časových možností, vyplývajících z velkého zaneprázdnění svými vlastními sólovými aktivitami a rodinami, jsme se dohodli, že tento proces necháme ještě nějakou chvíli zrát. Ale velice rádi bychom se v tomto roce potkávali na koncertech neb společná hraní jsou pro nás silné chvíle souznění a nechceme o ně přijít. Koncert na Flédě je ideální místo k tomu užít si Baromantiku. Moc se těšíme na hraní i na vás!“ vzkázala do Brna Lenka Dusilová.

Fléda dlouhodobě mapuje českou alternativní scénu ve všech jejích podobách. 28. února uvede vyzrálý dialog písničkářství a elektroniky v podání Lenky Dusilové a pražského uskupení Baromantika. Ty teď s námi můžeš vyhrát vstupenky!

Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Kolik cen Anděl má na kontě zpěvačka Lenka Dusilová?

Nejprve se staň fanouškem naší facebookové stránky. Správnou odpověď pak pošli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu napiš „Lenka Dusilová“ a připiš svoje jméno, telefonní číslo a město, odkud jsi. Soutěž bude ukončena ve středu 7. února a dva vylosovaní výherci budou poté kontaktováni mailem.


Napište komentář