Hrady CZ startují už v pátek, i letos nabídnou lákavý program

Tomáš Klus | Zdroj: 4Press.cz

Několik let zajetý hudební festival Hrady CZ se tentokrát představí na všech svých zastávkách a nebudou chybět ani ty slovenské. Jako vždy se představí i letos to nejlepší z české hudební scény, nevyjímaje třeba ani Arakain společně s Lucií Bílou.

Festival Hrady CZ odstartuje už zítra v 16 hodin, kdy se otevřou brány na jejich první zastávce. Ta bude zahrnovat hrady Točník a Žebrák, hudební program je stejně jako na ostatních zastávkách naplánovaný vždy od pátečního odpoledne do sobotní noci, na dvou pódiích se tedy představí ti nejlepší z české i slovenské hudební scény. Dalšími zastávkami jsou Kunětická hora, Švihov, Rožmberk nad Vltavou, Bezděz, Veveří, Hradec nad Moravicí a Bouzov.

Už zítra se během pátečního programu ukáží Richard Müller, Horkýže Slíže, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Smrtislav nebo Rybičky 48. V sobotu pak vystoupí Arakain s Lucií Bílou, Mig 21 a Tomáš Klus, jenž zde vystupuje exkluzivně. Dále to budou Wohnout, Anna K., Mandrage, No Name či Xindl X a samozřejmě mnoho dalších. Lákadlem celého festivalu bude, že návštěvníci budou mít vstup zdarma na všechny okruhy hradů.

I letos budou v provozu VIP Hradní kempy s nadstandardním vybavením. VIP kempy jsou hlídané a oplocené s osvětlením, nonstop recepcí a úschovnou. Novinkou budou splachovací toalety. Bezplatné, ale nehlídané stanové městečko taktéž chybět nebude. Bude zavedena i kyvadlová doprava.

Na každou zastávku připravujeme soutěž o vstupenky!

Vstupenky lze zakoupit na oficiálních stránkách. Jednotlivé termíny jsou následující:

14. – 15. července – Točník a Žebrák
21. – 22. července – Kunětická hora
28. – 29. července – Švihov
04. – 05. srpna – Rožmberk nad Vltavou
11. – 12. srpna – Veveří
18. – 19. srpna –  Hradec nad Moravicí
25. – 26. srpna – Bouzov
01. – 02. září – Bezděz
09. září – Červený Kameň (Slovensko)


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.